Türkçe English Deutsch русский

HAKKIMIZDA

Otelimiz, tarihi dokusu, tasarımı ve modern dekorasyonuyla, size kendinizi evinizdeki gibi rahat hissettirmek üzere oluşturuldu. Otelimiz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak deneyimli personeli ile kusursuz bir hizmet vermeyi hedefliyor.

Ünye'nin tadını doya doya çıkarırken, kendinizi özel hissedeceğiniz, konforlu konaklama olanakları Kalibya otelinde sizleri bekliyor. Ünye silüeti olan Yalı Mevkii sahiline yürüyerek sadece bir dakika mesafedeki otelimizden, Ünye'nin en gözde iş, alışveriş, eğlence ve kültür merkezlerine, tarihi ve turistik mekânlarına, trafikte vakit kaybetmeden kolaylıkla erişebilirsiniz.

Otelimiz 3 katlı toplam 8 odadan meydana gelmiş olup, bu odalarımızın tamamı bahçe manzaralı ‘’Standart’’, ‘’Deluxe’’ ve ‘’Aile Odası’’ şeklinde 3 kategoriye ayrılmıştır. Odalarımızın özellikleri ise aşağıdaki şekilde belirtilmiştir.

 

STANDART ODA

Toplam 3 adet olan (2 adeti Engelli odası) ve 24 m²den (net) oluşan standart odalar, minimum 1 yetişkin - maksimum 2 yetişkin + 1 çocuk veya 3 yetişkinin konaklaması için uygundur.

 

DELUXE ODA

Toplam 3 adet olan ve 24 m²den (net) oluşan standart ranzalı odalar, standart odalar ile aynı özelliklerde olup ilave olarak ranza donanımına sahiptir. Minimum 2 yetişkin - maksimum 2 yetişkin + 2 çocuk konaklaması için uygundur.

 

SUİT AİLE ODASI

Toplam 2 adet olan ve 46 m²den (net) oluşan aile odaları, 2 odadan oluşmakta olup odalar arasında ara kapı mevcuttur. Minimum 3 yetişkin - maksimum 3 yetişkin + 2 çocuk, 2 yetişkinin + 3 çocuk veya 4 yetişkin + 1 çocuk konaklaması için uygundur.

Ata Konağı Otel | Ata konağı Butik Otel | Ünye Otel © 2021 - unyeweb
Facebook Twitter Google+ Linkedin